П`ятниця, 25.05.2018, 12:38
Люди, які зайняті поверненням здоров'я інших людей, виявляючи дивне єднання майстерності і людяності, стоять вище всіх великих на цій землі.
Вольтер
Головна » Статті » Лікування епілепсії » Сабріл (Вігабатрін)

Синдром Веста і Сабріл для купірування інфантильних спазмів
Ефективно впливати на хід лікування синдрому Веста медицина змогла лише в останні два десятиліття. Вперше описаний в 1841 році і який дав згодом назву захворюванню випадок виокремили цей вид епілепсії від інших. Тріада ознак, супутніх перебігу хвороби, приводила в замішання багато поколінь лікарів, і весь цей час вважалося, що перемогти її неможливо. Найважливішим кроком стало відкриття вігабатрин. Сьогодні, можна цей препарат з торговим назвою Сабріл купити в Києві чи іншому місті України. З початку 90-х, коли лікування стало доступніше і вселило надію батькам, яким дісталося це тяжке випробування, гостро постало питання ранньої діагностики.

Перші ж ознаки, такі як затримка психомоторного розвитку, спазми, що мають тенденцію до серійним проявам, повинні стати приводом до огляду неврологом. Дані активності мозку, виявлені після ЕЕГ і вивчення протягом пологів і стану матері в період вагітності можуть прояснити ситуацію. Не повинно бентежитиме невелика кількість хворих - 0,3%. Для батьків ці цифри нічого не означають. Сприйматися такий діагноз буде як горе в сім'ї. Слід знати, що замовляючи Сабріл, ціна в Києві може відрізнятися від вартості в інших містах України. Тому інформацію краще черпати з декількох джерел. Пошук препарату можна розширити і інтернет ресурсами. Тим більше, що багато подібних аптеки можуть запропонувати оплату після доставки.

Синдром Веста підступне захворювання і точність діагностики залежить від кваліфікації лікаря. Не завжди інфантильні спазми бувають незаперечним доказом хвороби. Спадкова схильність, підвищена температура у дитини можуть викликати фебрильні судоми. Вони не носять серійний характер, але можуть стати причиною розвитку епілепсії. Якщо ж на тлі часто повторюваних спазмів порушуються психомоторні навики, або відбувається явна затримка в інтелектуальному розвитку, то пора бити тривогу. У 9 з 10 випадків синдром діагностується у віці до року. Частіше в діапазоні від 4 до 6 місяців. Але не виключено та більш запізнений перебіг хвороби. Не варто виключати можливості появи симптомів аж до 4-х років. Ігнорування цього факту може призвести до неправильної терапії, внаслідок помилкового діагнозу.

Рішення про початок прийому препарату приймає фахівець. Тест на чутливість до препарату та офтальмологічне обстеження, яке слід регулярно проводити під час лікування, процедури обов'язкові. Протипоказанням буде вагітність. У період грудного вигодовування також не рекомендується приймати препарат. Літній вік, по рішення лікаря, психози і деякі розлади поведінки також стануть причиною відмови від Сабріла. Підвищити ефективність препарату дозволяє комплексний вплив в комбінації з іншими засобами, призначеними лікарем наприклад, Синактен депо.

Якщо дорослі можуть самостійно контролювати стан, то купірування інфантильних спазмів у дитини вимагає підвищеної уваги за його реакцією і поведінкою. Агресія, гіперактивність та інші відхилення від норми фіксуються і спільно з фахівцем приймаються рішення з корекції терапії. Не можна перевищувати добову дозу. Ефекту не буде, а от ризики побічних реакцій зростають. Дуже важливим кроком буде рішення про припинення прийому препарату. Ні в якому разі не варто одномоментно цього робити. Тільки зменшуючи поступово дозу, терміном до місяця, дають організму можливість адаптуватися до нових умов. Сабріл відноситься до групи селективних заглушувачів ГАМК, Збільшуючи гальмівної медиатр, підтримується концентрація препарату в плазмі крові та різке припинення прийому негативно позначиться на загальному стані організму.

Будучи сьогодні одним з основних способів боротьби з синдромом Веста, Вігабатрін випускається у формі таблеток по 500 мг. Для дитячого застосування використовують Сабріл № 50 суспензія 500 мг, а дозу розраховують за масою. До 100 мг на кілограм ваги. Препарат не дешевий і тривалість застосування роблять пошук доступною точки придбання актуальною. Сабріл купити в Києві краще з умовою доставки. Передоплату робити не треба. Досить оформити замовлення необхідну кількість препарату онлайн або по вказаному телефону. Усі наявні в наявність ліків можна заздалегідь бронювати в представництві компанії і у регіональних партнерів у всіх областях України.

Джерело: http://www.evrofarm-ua.com/
Категорія: Сабріл (Вігабатрін) | Додав: EvroFarm (21.07.2014) | Автор: Сабріл (Вігабатрін) W
Переглядів: 2205 | Теги: парціальні напади, Вігабатрін купити, генералізовані приступи, Сабріл, Вігабатрін, Судороги, синдром Веста, Епілепсія, Куплю Сабріл в Києві, купити Сабріл в Україні | Рейтинг: 5.0/71
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту
пошук ліків
хіти продаж
реклманый блок
СТАТИСТИКА


Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Кошик
Ваша корзина пуста
Free shipping
Наші публікації
Лучшие курорты и лечебницы Болгарии
Кеппра поможет излечить эпилепсию
Эндоксан ломает механизм роста опухолей
Гутрон поможет гипотоникам взбодриться
Милеран избирательно уничтожает опухолевые клетки
С Фибро-Вейном операция при варикозе не нужна
Плавикс мешает образованию тромбов
Витамин уничтожит псориатические бляшки
Алкеран затормозит развитие опухоли
Вессел Дуэ защитит от инфаркта и нефропатии
Категорії розділу
Сабріл (Вігабатрін) [1]
Епілепсія: як препарат 2-го ряду при парціальних нападах з локалізацією вогнища в субдоминантном півкулі, генералізованих фотосенсітівная нападах; синдром Веста, ускладнені фебрильні судоми.
Леветирацетам [1]
щодо ліків
EvroApteka S.r.l. доставка лекарств © 2006 - 2018 по поручению клиента